Sarabit -joukkue

Sarabit pre-nuorten joukkue 2019

Voimistelijat:

Nella Aaltonen, Nea Civil, Minttu Hänninen, Cecilia Skyttä ja Emmi Valkama

Valmentaja:

Natalia Burmak

Ohjelmat:

5 nauhaa

Menestys:

  • Elise Cup, pre-nuorten joukkuekilpailut 10/2019, sija 1
  • RV Joukkueiden luokkakilpailut, 6. luokka 10/2019, sija 1.
  • RV Joukkueiden ikäkausikilpailut 9/2019, sija 1.

Sarabit Nuorten joukkue 2018-2019

Voimistelijat:

Marina Senjuk, Cecilia Skyttä, Emmi Valkama, Minttu Hänninen sekä joukkueen kapteeni Suvi Vartiainen

Valmentaja:

Natalia Burmak

Ohjelmat:

5 Nauhaa
5 vannetta

Menestys:

  • RV Nuorten joukkueiden SM -Kilpailut 5/2019: Sija 2.
  • RV Joukkueiden luokkakilpailut 4/2019: Sija 1
  • Spring Cup, KV-kilpailu 4/2019: Kokonaiskilpailu (vanne+nauha) sija 2. / Vanne sija 3. Nauha sija 2.
  • RV Joukkueiden ikäkausikilpailut 3/2019: Sija 1.
  • Miss Valentine nuorten joukkuekilpailu 3/2019, Viro: kokonaiskilpailun (vanne+nauha) sija 11. / Vannefinaali sija 6.
  • RV Nuorten joukkueiden SM -kilpailut: Sija 1.
  • Elise - J Cup, nuorten joukkueet 11/2018: Sija 1.
  • Elise Cup, nuorten joukkueet 10/2018: Sija 2.
  • RV Joukkueiden luokkakilpailut JM -luokka 10/2018: sija 1.
  • RV Joukkueiden ikäkausikilpailut 9/2018: Sija 1.

Sarabit pre-nuorten joukkue 2017

Voimistelijat:

Marina Senjuk, Cecilia Skyttä, Emmi Valkama, Nella Aaltonen, Nea Civil sekä joukkueen kapteeni Suvi Vartiainen

Valmentaja:

Natalia Burmak

Ohjelmat:

5 nauhaa

Menestys:

  • Pre -Nuorten Mestaruuskilpailut 11/2017: Sija 2.
  • OTC CUP Pre-nuorten joukkueet 11/2017: Sija 1.
  • Elise Cup, Pre-nuorten joukkueet 10/2017: Sija 1.
  • RV Joukkueiden luokkakilpailut, 6. luokka 10/2017: Sija 3.
  • RV Joukkueiden ikäkausikilpailut, pre-nuoret 9/2017: Sija 1.

Sarabit pre-nuorten joukkue 2016

Voimistelijat:

Cecilia Skyttä, Julia Siren, Emmi Valkama, Sofia Egorova, Suvi Vartiainen sekä joukkueen kapteeni Anni Rantala

Valmentaja:

Natalia Burmak

Ohjelmat:

5 nauhaa

Menestys:

  • Pre-Nuorten Mestaruuskilpailut 11/2016: Sija 1.