Joulunäytös huipensi Elise Järvenpään syyskauden

22.12.2022


18.12.2022 järjestettiin Elise - Järvenpään perinteinen voimistelukauden huipentava joulunäytös.

Joulunäytös kokosi kaikki seuran voimisteluryhmät yhteen esittämään teeman mukaisia joulunäytös ohjelmia. Näytös oli tunnelmallinen, lämminhenkinen sekä onnistunut. Näytöksen lopussa muistettiin myös syksyllä menesyneitä sekä jokaisen ryhmän tsemppareita. Myös syksyn aikana rytmisen voimistelun merkkisuorituksia suorittaneita voimistelijoita muistettiin.

Lämpimät kiitokset kaikille seuramme voimistelijoille upeista näytös ohjelmista, valmentajille korvaamattomasta työpanoksestanne, talkoolaisille tärkeästä vapaaehtoistyöstä sekä vanhemmille siitä että mahdollistatte harrastuksen perheessä.


Mukavaa joulun odotusta ja onnea uudelle vuodelle 2023!